• Elementy dogoterapii w szkole

• W dniu dzisiejszym, na zaproszenie pedagoga szkolnego, do uczniów klas I-III przyjechała Pani Marzenka - przedstawiciel Stowarzyszenia "Adopciaki" z Kwidzyna. Dzieci miały przyjemność poznać małego, milusińskiego pieska.

• Poznajemy zawody! Zajęcia edukacyjne w przedszkolu

• Na wczorajszych zajęciach 4-5 latki poznawały specyfikę pracy sprzedawcy. Uczyły się, w jaki sposób robić zakupy oraz jak należy zachowywać się w sklepie. Utrwalalismy także przeliczanie i segregowane elementów. Nauka przez zabawę, czyli to, co dzieci lubią najbardziej.

• Wyniki powiatowego konkursu plastycznego "Portret mojej babci lub dziadka"

• Powiatowy konkurs plastyczny "Portret mojej babci lub dziadka" został rozstrzygnięty https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Ponadto przypominamy, że dnia 10 lutego 2020 roku o godzinie 9.30 odbędzie sie w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród. Serdecznie zapraszamy.

Wyniki konkursu:

Grupa wiekowa 3-4 latki:
            1. Urszula Kamecka - oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Nowym Dworze Kwidzyńskim,
            2. Kaja Stanislawczyk - oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Tychnowach,
            3. Barbara Paluszkiewicz - Przedszkole "Słoneczko" w Marezie.

Grupa wiekowa 5-6 latki:
            1. Jacek Maron - Przedszkole "Słoneczko" w Marezie,
            2. Alicja Neumann - oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Tychnowach,
            3. Magdalena Wójcik - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie.