• 2014/2015

• I, dwa III miejsca i wyróżnienie w Gminnym Konkursie recytatorskim "Poetycki październik"

Lekcja "Opowieść o Żydach polskich"

Certyfikat za aktywny udział SP Tychnowy w programie "Bezpieczeństwo w sieci"

Udział Drużyny Harcerskiej "Róża wiatrów" w VI Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

II i III miejsca w Mistrzostwach Gminy Kwidzyn w Mini Siatkówce Dziewczat i Chłopców.

Wyróżnienia Wojewody pomorskiego na półmetku i II ocenie prac I edycji konkursu "My na Pomorzu" za projekt klasy II - "Więzi międzypokoleniowe".

III i V miejca w Powiatowym Turnieju "Gra w dwa ognie"

III miejsce Oliwii Detmer z klasy VI w XII Powiatowym Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży "W Unii Europejskiej"

II i III miejsce w Mistrzostwach Gminy Kwidzyn w mini piłce nożnej.

Wyróznienie w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Szkoła bez przemocy"

III Miejsce w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

II miejsce Kingii Świderskiej w kategorii szkół podstawowych w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy Historycznej "Powiśle i Kwidzyn w dwudziestoleciu międzywojennym"