• 2016/2017

• Podziękowanie za udział w akcji Góra Grosza.

Grand Prix Gminy Kwidzyn dziewcząt (I miejsce) i chłopców (I, II i V miejsce) w tenisie stołowym.

Wysoki wynik Wiktorii Przysowy w Kangurze Matematycznym

Udział w Teatraliach

I, IV i V miejsce w kategorii dzieci 3,4-letnich w konkursie plastycznym "Bezpiecznie jak w Szwajcarii"

I, III miejsca w kategorii klas I, V w kategorii klas II w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy "Mądra główka"

V i IX miejsca w finale województwa pomorskiego XI Memoriał Andrzeja Grubby

Certyfikat Szkoły Zaangażowanej Społecznie

III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym "Zabawy z historią Polski"

Tutuł Najlepszego Rowerzysty Szkół Podstawowych dla Nicoli Skalmowskiej.

II miejsce w Gminnych Eliminacjach Turnieju BRD dla drużyny: Julka Redmer, Nicola Skalmowska, Maciek Gogolewski, Damian Bojanowski.

Udział uczniów w Wojewódzkim Konkursie "Sławny pajacyk Pinokio"

I miejsce w Powiatowym Turnieju Gry w "Dwa ognie" klas I - III

Podziękowanie za przeprowadzenie programu "Śniadanie daje moc"

Podziękowanie za udział w Konkursie Plastycznym "Pomorskie - tu jest moje miejsce"

II Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny "Portret Niezwykłego św. Mikołaja"

VII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

I miejsce - Hubert, Maciek, Aneta i p. Ewa Gogolewscy

III miejsce - Amelia i Andżeliki Kucharskie

wyróznienia: Julka i Staś Redmer, Szymon Liszewski z rodzicami, Laura i Fabian Przelińscy

Konkurs w ramach projektu Inicjatywy Lokalne "Znane i mniej znane miejsca w mojej okolicy"

Kategoria 0-III  - I miejsce K. Zorzowska, II - M. Bubicz, III - K. Hauer, wyróżnienia: S. Redmer, N. Szaruszewicz, K. Świderski, Z. Łozińska.

Kategoria kl. IV-VI - I miejsce - N. Skalmowska, II - J. Redmer, III - K. Radzikowski, wyróżnienia - Ł. Księżnik, V. Voigt

Wyróżnienie dla Aleksandy Zwidyn w II Powiślańskim Konkursie Historycznym "Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy"

Sukcesy sportowe:

- Mistrzostwa powiatu w drużynowym tenisie stołowym- Jakub Obuchowski, Oliver Kopyczyński - II miejsce, Nikola Skalmowska, Julia Redmer - III miejsce

- Mistrzostwa gminy w drużynowym tenisie stołowym - Jakub Obuchowski, Oliver Kopyczyński - I miejsce, Nikola Skalmowska, Julia Redmer - I miejsce, Damian Bojanowski, Mateusz Skalmowski - II miejsce

Wicemistrzostwo gminy Kwidzyn w unihokeju chłopców.

Mistrzostwo gminy drużyny dziewcząt i wicemistrzostwo drużyny chłopców w mini piłce siatkowej.

I i II miejsce w Mistrzostwach Gniewu w tenisie stołowym w kategori Skrzat - Żak

Wicemistrzostwo Gminy Kwidzyn w mini piłkę nożną.

II miejsce w Powiatowym Konkursie "Mamy swoje prawa"

I miejsce w Gminnym Konkusie "Poetycki październik"

III miejsce w Reginalnym etapie konkusu SKO