mgr Maciej Manowski
dyrektor szkoły
nauczyciel informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa
Absolwent Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie oraz instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, a także Olsztyńskiej Szkoły Informatyki i Zarządzania.
Autor i realizator szeregu projektów przy współpracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami i firmami prywatnymi w zakresie edukacji i stosowania nowoczesnych technologii.
Nagrodzony za działalność zawodowo - społeczną, m.in. wyróżniony Nagrodą Burmistrza Miasta Kwidzyna, Nagrodą „KWIDYNA” – człowiek roku w dziedzinie kultura, przyznawaną przez mieszkańców powiatu kwidzyńskiego i czytelników tygodnika Kurier Kwidzyński oraz Honorową Nagrodą Starosty Kwidzyńskiego.
GRONO PEDAGOGICZNE
Lp.
NAZWISKO I IMIĘ
NAUCZANY PRZEDMIOT
1.
Begier Anna
- surdopedagog
2.
Ból Kinga
- nauczyciel wychowania przedszkolnego
3.
Brodzik Joanna
- nauczyciel wychowania przedszkolnego
4.
Charabin Wiktor
- wychowawca świetlicy
5.
Czerkies – Gargula Ewa
- nauczyciel języka polskiego
- biblioteki
6.
Czyżewska Magdalena
- nauczyciel wychowania przedszkolnego
7.
Dąbrowska –Walczak Anastazja
- nauczyciel fizyki
8.
Domaradzka Jowita
- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
9.
Gierczyńska Kamilla
- nauczyciel wspomagający, terapeuta
- pedagog specjalny
- WDŻ
10.
Graciszewska Beata
- wychowawca świetlicy szkolnej
- terapeuta
11.
Jasińska-Capłap Joanna
- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- logopeda
12.
Kawiak Marta
- pedagog
- nauczyciel plastyki
- doradca zawodowy
13.
Kołć-Paśko Justyna
- nauczyciel wspomagający
14.
Kołodziejek Jowita
- nauczyciel języka polskiego
15.
Krawczyk Andrzej
- nauczyciel religii, historii, WOS
16.
Lachowicz Alan
- wychowawca świetlicy, muzyka
17.
Lewandowska Katarzyna
- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
18.
Linowiecka Emilia
- nauczyciel wspomagający, religia
19.
Lorkowska Grażyna
- nauczyciel wspomagający
20.
Matias Beata
- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
21.
Niepla Iwona
- nauczyciel wspomagający
22.
Nowicka Wioleta
- nauczyciel wychowania fizycznego
- przyrody
23.
Pakulska Katarzyna
- psycholog
24.
Plichta Magadalena
- nauczyciel języka niemieckiego
25.
Rybicki Rafał
- nauczyciel informatyki
- techniki
26.
Szałecki Patryk
- nauczyciel języka angielskiego
27.
Szpaczyński Grzegorz
- nauczyciel języka angielskiego
28.
Świderska Agnieszka
- nauczyciel matematyki
29.
Wojtysiak- Kocoń Anna
- nauczyciel biologii
- geografii
- chemii
30.
Wójcik Joanna
- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta
31.
Zwolicka Mirosława
- nauczyciel wspomagający, terapeuta