• 2015/2016

• Podziękowanie za udział w akcji społęcznej "Góra grosza"

Szkoła społecznie zaangażowana - "Mali uczniowie idą do szkoły" - Unicef Polska

Teatralia 2016 - klasa III "Smerfy"

III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym +Polscy poeci i pisarze" - Wiktoria Przysowa, Paulina Wojke

IV miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy "Bystra główka" - Oliver Kopyczyński

Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Czytelniczym.

II miejsce w eliminacjach gminnych BRD 9drużyna W. Dobosz, M. Wojtacka, D. Bojanowski, P. Ciszek)

Laureat I stopnia z wyróżnieniem Konkursu Języka Angielskiego - Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus

IV i V miejsca w powiatowych eliminacjach  XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Certyfikat udziału w Akademii Zdrowego przedszkolaka "Podróż do krainy aktywności"

Certyfikat udziału w Programie "Śniadanie daje moc"

II miejsce w gminnych eliminacjach gminnych XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

III miejsce i wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkusie Dzieci i Młodzieży "Mój region"

Finaliści Konkursu Biblijnego

Certyfikat udziału w programie "Mały Mistrz"

Nagroda III stopnia w ogólnopolskim konkursie PKO "Konkurs dla SKO"

III miejsce w Turnieju Finałowym XVI Grand Prix powiatu kwidzyńskiego w tenisie stołowym.

I, III i VIII miejsce w Powiatowym Turniej "Dwa ognie" w Sadlinakch

SZLACHETNA PACZKA 2015

Akademia Bezpiecznego Puchataka

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Rakowcu.

Certyfikat szkoły gotowej na TIK.