• 2017/2018

• III miejsca w IX Gminnym Konkursie Recytatorskim "Poetycki październik"

I miejsce w Powiatowym Konkurie Wiedzy Ekonomicznej.

II miejsce w Gminnym Konkusie na szopkę Bożonarodzeniową - p. Andżelika i Amelia Kucharskie.

VII miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie na temat wiedzy o Aids i uzależnień - Daria Detmer

I miejsce Olivera Kopyczyńskiego w gminnych eliminacjach w XLI konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"

III miejsce Darii Detmer w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Plastycznym "Mozaiki
          z wielokątów"

III miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas III "Znam bajki i baśnie" - Laura Przelińska

III miejsce w gminnych eliminacjach BRD (drużynowo kl. V)

II miejsce w Powiatowym Konkursie Polsko-Angielskim "Kwidzyn - stolica naszgo powiatu" (K. Banaś, M. Dominik)

Konkursy sportowe:

I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w gminych eliminacjach w mini piłkę siatkową

V miejsce drużyny chłopców w gminnych eliminacjach mistrzostw w halową piłkę nożną.

I miejsca dziewczat i chłopców w Gminnych Mistrzostawach w tenisie stołowym.

II miejsce chłopców w Powiatowych Mistrzostwach w tenisie stołowym.

IV miejsce dziewcząt w powiatowych Mistrzostwach w tenisie stołowym.

Otwarte Mistrzostwa Gniewu w tenisie stołowym 11.02.2018 - I miejsce - Stanisław Redmer (kategoria żak) , II miejsce - Jakub Obuchowski (kategoria młodzik), III miejsce - Karol Radzikowski (kategoria młodzik)

I miejsce w Powiatowym Turnieju "Dwa ognie" kl. I-III

II miejsce dziewczat w mini piłkę koszykową (gmina) 17.03.2018

II miejsce Karola Radzikowskiego w turnieju Grand Prix Tczewa - finał 31.03.2018

III miejsce w mini piłce nożnej Turniej gminny.