• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych 🐣

Drodzy Państwo,

w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników szkoły z okazji Świąt Wielkanocnych składam najszczersze życzenia pokoju, wiary i miłości.

By nadchodzący czas był przepełniony czasem z rodziną, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, a nadchodząca wiosna wypełni słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe.

• Kiermasz Wielkanocny 🐣🐥🐇

Wiosenny Kiermasz Świąteczny🐇🐥🐣

W środę 27 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole Wiosenny Kiermasz Wielkanocny, zorganizowany przez Radę Rodziców przy współpracy z dyrektorem Panem Maciejem Manowskim oraz pracownikami szkoły. Tym razem, każdy z gości mógł znaleźć coś interesującego dla siebie, gdyż uczniowie zaprezentowali cały wachlarz umiejętności artystycznych. W trakcie występów działał kiermasz osób wielkanocnych oraz kawiarenka z pysznym, domowym ciastem, prowadzona przez rodziców. Ogromną atrakcją dla dzieci okazał się miś 🐻‍❄️, który wspólnie z uczestnikami kiermaszu tańczył oraz chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Dzieci były zachwycone 🙂

• Godziny pracy psychologa i pedagoga w szkole

Drodzy Rodzice

Informujemy, że w naszej szkole zatrudniony jest psycholog, Pani Katarzyna Pakulska.

Godziny pracy psychologa:

wtorek 8.00 - 13.00

czwartek 9.00 - 15.00

Serdecznie zapraszamy

Ponadto przypominamy, że pedagog szkolna, Pani Marta Kawiak, jest dostępna w godzinach wg poniższego załącznika.

• REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Drodzy Rodzice,

W dniu dzisiejszym, po otrzymaniu niezbędnych dokumentów, zakończył się I etap rekrutacji. W związku z tym w dniu jutrzejszym, tj. 27 marca 2024 roku na drzwiach wejściowych do szkoły (główne wejście od strony parkingu) zostanie umieszczona lista kandydatów przyjętych po I etapie rekrutacji do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/25. Przypominamy, ze lista osób przyjętych do klasy I na rok szkolny 2024/25 została wywieszona wcześniej.

Piątek 19.04.2024