• Absolwenci Szkoły Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach.

• Dzisiaj kolejni uczniowie naszej szkoły zyskali status absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach. Choć dzisiejsze pożegnanie różniło się od tych, do których się przyzwyczailiśmy, było równie uroczyste. Pan dyrektor Maciej Manowski złożył absolwentom i ich rodzicom gratulacje a w imieniu Wójta Gminy Kwidzyn pana Dariusza Wierzby, stypendia sportowe i podziękowania za działalność społeczną, wręczył Julii Redmer i Nicoli Skalmowskiej - radny i sołtys Tychnów pan Wiesław Namiak. Uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawczyni - pani Agnieszki Świderskiej a podziękowania za zaangażowanie na rzecz Szkolnego Klubu Wolontariatu z rąk pani Barbary Dzich. O swoich starszych kolegach nie zapomnieli również uczniowie klasy VII, wręczając im drobne upominki.Uczniowie podziękowali swojej wychowawczyni za 5 lat opieki i zaangażowania. Miłe słowa w kierunku nauczycieli skierowali również rodzice. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z dzisiejszej uroczystości.

• Spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

• W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych. Oczywiście, w reżimie sanitarnym, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa dzieci miały okazję, choć przez chwilę, zobaczyć się z rówieśnikami oraz swoimi paniami. Podczas spotkania wręczone zostały dzieciom dyplomy ukończenia oddziału zerowego oraz oddziałów przedszkolnych, a także pamiątkowe niespodzianki. Kilka słów na pożegnanie skierował do dzieci także dyrektor szkoły, pan Maciej Manowski, życząc dzieciom zdrowych, bezpiecznych i udanych wakacji.W tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękujemy dzieciom za cały rok ciężkiej pracy, wspólnie spędzone cudowne i niezapomniane chwile oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie w życie naszych oddziałów przedszkolnych. Do zobaczenia we wrześniu :)

• Podziękowania dla "Przyjaciół Szkoły"

• Zbliża się zakończenie roku szkolnego 2019/20. Jest to moment, w którym pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli i wspierali Szkolny Klub Wolontariusza w trudzie zdobywania wiedzy i nabywania nowych umiejętności. Dziękujemy za cenne lekcje, warsztaty i spotkania, dzięki którym jesteśmy lepszymi ludźmi.

Serdecznie podziękowania składają wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach wraz z opiekunem, Panią Barbarą Dzich oraz dyrektorem, Panem Maciejem Manowskim.

• Podziękowanie dla wolontariuszy od opiekuna

• Drodzy wolontariusze SP Tychnowy. Wasze dobre słowa, uśmiech, rady i to, że jesteście... Nieważne gdzie, ale ważna jest Wasza obecność, ona dodaje skrzydeł potrzebującym. Dziękuję  Wam  za działania wolontariackie w roku szkolnym 2019/2020,  zbliża się koniec roku szkolnego, mam nadzieje, że będę mogła Wam osobiście podziękować za szlachetne serca:) Barbara Dzich